Ogłaszamy zbiórkę gadżetów na licytację WOŚP !!!!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
5 stycznia 2022

Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowy, 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, WOŚP DOBRCZ.  Wiemy, że oddanych orkiestrowej formie pomocy nie brakuje. I to do nich właśnie zwracamy się z wyjątkową prośbą o włączenie się do zbiórki gadżetów, jakie w ramach WOŚP będą licytowane. 

Jubileuszowy, 30. Finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia 2022. Tym razem orkiestrowicze zagrają dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Wiemy dobrze, jak wymierną pomoc w podwyższaniu jakości usług świadczonych przez polską służbę zdrowia od trzech dekad niesie WOŚP, a z nią tysiące porwanych wspólną sprawą mieszkańców. Mamy nadzieję, że tak będzie również w tym roku.

Zwracamy się do Państwa o przynoszenie i przekazywanie gadżetów na licytację WOŚP. Fanty można przynosić do dnia 21 stycznia 2022 r. do Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrczu, ul. Długa 52 , w godzinach pracy ośrodka.

Bardzo prosimy o przemyślane fanty: zależy nam, by były unikalne, niepowtarzalne, wyjątkowe – nie chodzi o rzeczy, które nam zbywają, czy o czyszczenie szaf, regałów i strychów. Chodzi o coś naprawdę od serca, co ujmie licytujących.

Dziękujemy za wsparcie !!!!

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie