GOK Dobrcz

samoobrona Kobiet

Ocena 0/5

Marzec miesiącem dla kobiet.

Zapraszamy nasza panie do udziału w warsztatach z samoobrony 18 marca,

w godzinach 17:00 -19:00 na sali widowiskowej GOK. Prosimy o wygodny ubiór - dresy i obuwie sportowe.

Warsztaty poprowadzi instruktor Krzysztof Gawrych.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności