GOK Dobrcz

Profilaktyka zdrowia kobiet

Ocena 0/5

Marzec miesiącem dla kobiet.

Zapraszamy Panie na spotkanie dotyczące profilaktyki zdrowia Kobiet.

24 marca , sala widowiskowa GOK godzina 17:00-18:30

w programie:

-profilaktyka dla kobiet w różnym wieku
-peri - i menopauza pod kontrolą 
-nauka samobadania piersi
-zdrowy styl życia dla każdej kobiety
-wsparcie dla ciała i emocji.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności