GOK Dobrcz

Baranek wielkanocny - wręczenie nagród

Ocena 0/5

Wczoraj w GOK w Dobrczu odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego na pracę przestrzenną przedstawiająca baranka wielkanocnego (organizator GOK Dobrcz) oraz kartkę wielkanocna gminy Dobrcz (organizator GBP w Dobrczu oraz Urząd Gminy Dobrcz) Nagrody oraz dyplomy dzieciom oraz młodzieży wręczał wójt Gminy Dobrcz Rafał Modlisz, wraz z pracownikami GBP i GOK. Wszystkim uczestnikom konkursów, dziękujemy za udział, a laureatom serdecznie gratulujemy. Zachęcamy także do udziału w kolejnych konkursach przygotowanych przez nasze instytucje.

Galeria zdjęć

7INsJMUE 9Us0aLdL NVfGTkGT emefcSRU uLH4bZl0 lCN3iioW Bgq7vhYq C2Tswc9H kPjWprVe gwB6jWqF Z8KonU3S cvTVOWVV GYG1YgDu wfhHlt-S 3nuFEMdr 28Ad475l Q7I6YT_r iQhuBCit fehBT1zS WiVRdkUy ot3ixJRt ZwL12xWW
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności