Jesteś tutaj: Start / Plan zajęć GOK

Plan zajęć GOK

Tygodniowy plan zajęć Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrczu

DZIEŃ TYGODNIA GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ INSTRUKTOR POMIESZCZENIE
PONIEDZIAŁEK 10:00-11:30 TAI-CHI Daniel Żurawski sala widowiskowa
15:30-17:30 ZAJĘCIA KULINARNE Elżbieta Noskoau sala widowiskowa

16:00-18:00 

SENSOPLASTYKA
 
Ewelina Adamczyk-Cękała
pracownia plastyczna
16:30-18:30  

RYSUNEK

I grupa-  dzieci w wieku od 5 do 7 lat

Łukasz Breintenbach salka narad
 17:10-18:10  ROBOTYKA Magdalena Kańczewska
 salka muzyczna
WTOREK 10:00-11:30

Wykłady Uniwersytetu Trzeciego Wieku

co drugi tydzień

(08.10, 22.10, 05.11, 19.11, 03.12, 17.12, 14.01, 28.01)

Po wykładach Callanetics.

Natomiast w tygodniu gdzie nie ma wykładów

Callanetics w godzinach 10:00-11:30

Wykładowcy WSG

Bydgoszcz

salka narad
15:00-17:00

NAUKA GRY W SZACHY

  • 15:00- grupa początkująca (nowy nabór)
  • 16:00- kontynuacja (grupy z zeszłego roku)
Jacek Górny salka narad
16:00-19:00 PRÓBY ORKIESTRY DĘTEJ

Adam Idziński

Szymon Idziński

Próby odbywają się we

wszystkich pomieszczniach GOK

16:00-19:00

 NAUKA GRY NA GITARZE

  • 16:00- grupa początkująca,
  • 17:00- grupa średniozaawansowana,
  • 18:00- grupa zaawansowana.
Krzysztof Forbot pracownia plastyczna
19:40-21:40   
ZUMBA Paweł Milhausen sala widowiskowa
ŚRODA
10:00-13:00

FLORYSTYKA

 Anna Krysiak

salka plastyczna
15:00-17:00 RĘKODZIEŁO   salka narad
16:00-17:30 ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE Joanna Brzozowska  salka plastyczna
CZWARTEK 11:00-12:00

FITNESS DANCE

zajęcia w msc listopadzie odbędą się: 7, 14 21 28.

Magdalena Kujawska  sala widowiskowa

16:30-19:40

ROBOTYKA

I grupa – godz. 16:30- 17:30 (5-7 latki)

II grupa – godz. 17:35- 18:35  (8 latki i kontynuacja)

III grupa  godz. 18:40- 19:40 (9-12 latki)

Magdalena Kańczewska salka narad
16:30-18:30

RYSUNEK

II grupa- dzieci w wieku od 8 do 13 lat

Łukasz Breintenbach pracownia plastyczna
16:45-20:00 ZUMBA Paweł Milhausen sala widowiskowa
PIĄTEK 14:00-17:00 FLORYSTYKA Anna Krysiak
salka plastyczna
16:00-19:00 PRÓBY ORKIESTRY DĘTEJ

Adam Idziński

Szymon Idziński

Próby odbywają się we wszystkich

pomieszczeniach GOK