Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Artykuły

Powiększ zdjęcie

UCZCILIŚMY DZIEŃ MATKI

27 maja 2019

W minioną sobotę Gminny Ośrodek Kultury uczcił jedno z najpiękniejszych i  jakże ważnym w naszym kalendarzu świąt – Dzień Matki.

Czytaj więcej o: UCZCILIŚMY DZIEŃ MATKI
Powiększ zdjęcie

Dzień matki w świetlicach wiejskich.

23 maja 2019

Pamiętając o dniu matki dzieci uczęszczające na zajęcia plastyczne w świetlicach wiejskich oraz GOK w Dobrczu przygotowały dla swoich mam przepiękne upominki. Były nimi samodzielnie wykonane pudełeczka, które dzieci ozdobiły  pięknymi kolorowymi kwiatkami.

Czytaj więcej o: Dzień matki w świetlicach wiejskich.
Powiększ zdjęcie

Spotkanie seniorów

20 maja 2019

W niedzielę 19 maja 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrczu odbyło się spotkanie seniorów. Przybyłych gości powitał wójt Gminy Dobrcz pan Andrzej Berdych.

Czytaj więcej o: Spotkanie seniorów
Powiększ zdjęcie

,,Papierowe''osłonki.

20 maja 2019

Twórcze zajęcie- jak każda solidnie wykonana praca- daje radość i zadowolenie. Szukanie licznych wzorów dostarcza różnorodnych pomysłów, kształci gust i rozwija umiejętności rękodzielnicze.

Czytaj więcej o: ,,Papierowe''osłonki.
Powiększ zdjęcie

Kolorowe świece na Dzień Matki

18 maja 2019

  Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Już za tydzień będziemy obchodzić to wspaniałe i jakże ważne święto.  Każde dziecko zastanawia się jaki prezent zrobić w tym dniu swojej mamie. Powiedzieć wierszyk? Namalować laurkę? Czy coś innego…? A może tak wykonać własnoręcznie wspaniały kolorowy i pachnący upominek? Właśnie tak!

Czytaj więcej o: Kolorowe świece na Dzień Matki