Pokaz fajerwerków- światełko do nieba

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
8 stycznia 2020

Już w niedzielę 12 stycznia 2020 r. o godzinie 20:00 podczas 28 Finału WOŚP, Szef Sztabu oraz Wójt Gminy Dobrcz  zapraszają Państwa na pokaz fajerwerków- ŚWIATEŁKO DO NIEBA.

W tym roku firma BINGO Fajerwerki Czarnecki przygotowała dla Nas pokaz fajerwerków na 28 Finał WOŚP

Kilka informacji o firmie:

Fajerwerki Czarnecki (BINGO Fajerwerki) jest to firma z tradycją od 1990r. zrodzona z zamiłowania do prochu jak i pirotechniki z siedzibą w Solcu Kujawskim.
Naszym celem jest realizacja niepowtarzalnych widowisk pirotechnicznych na terenie całej Polski.
Bezpieczeństwo podczas zorganizowanych przez nas widowisk to podstawa! Stawiamy ją na pierwszym miejscu.
Natomiast na drugim miejscu jest zadowolenie z zorganizowanego widowiska.
Cechuje nas unikatowość widowisk, dzięki czemu rozświetlamy niebo jak nikt inny, a goście wychodzą pełni zachwytu, długo rozpamiętując daną uroczystość.
Korzystamy z niezwykle szerokiego wachlarza ładunków pirotechnicznych czołowych importerów takich jak: TRIPLEX, PIROMAX, JORGE, TROPIC, KOMETA, SUREX, MAXSEM oraz EUROPYRO.
Wykorzystujemy maksymalnie usytuowanie miejsce w którym odbywa się pokaz, dobieramy idealnie ładunki i tworzymy harmonijną spójność z otaczającym nas terenem.
Odpowiednie, profesjonalne przygotowanie umożliwia przeprowadzenie zleceń z pozoru niemożliwych do wykonania. Dzięki temu, że pirotechnika jest naszą pasją specyficzne zlecenia stanowią dla nas wyzwania, których chętnie się podejmiemy.
Zachęcam do odwiedzenia nas:
Osobiście w Solcu Kujawskim ul. Leśna 16a 86-050 oraz yt - https://www.youtube.com/channel/UClrGWNoys1V8NtayaBpj3Wg , przykładowy pokaz naszego autorstwa: https://www.youtube.com/watch?v=MlKwE1lb2vE
 
Zapewniamy dopełnienie wszelkich formalności związanych z wykonaniem pokazu fajerwerków. Powiadamiamy odpowiednie służby: Straż Pożarną, Policję oraz Państwową Agencję Żeglugi Powietrznej.
Posiadamy stosowne zaświadczenie Wojskowego Instytutu Technologi Uzbrojenia - Zaświadczenie nr 95/2015 oraz Koncesję.
We własnym zakresie występujemy o pozwolenia na przeprowadzenie pokazu do Wojewody, Burmistrza, Wójta - zależnie od miejscowości oraz właścicieli terenu.
Wszystkie nasze realizacje są objęte ubezpieczeniem OC, zapewniającym pełną ochronę w przypadku wystąpienia szkód będących następstwem wykonania pokazu pirotechnicznego.
W celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa naszych realizacji, przed każdym pokazem dokonujemy weryfikacji miejsca jego wykonywania. Pozwala to również na precyzyjne dobranie materiałów pirotechnicznych.

 

 

Marta Szulc

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie